The Sims 4-RELOADED | Next page | 3.8K 5 Lock’s Quest – Xbox360 THQ announced the development of Lock’s Quest on April 1, 2008 in a press release.[6] In a preview of the game on...

Biała squaw / Stolen Women, Captured HeartsGatunek: 
Western
Kraj: 
USA
Rok: 
1997
Reżyser: 
Jerry London
Czas: 
1 godz. 36 min.
Odsłon: 
86
Anna Brewster przybywa do małego miasteczka na Dzikim Zachodzie aby wyjść za mężczyznę, którego wybrał dla niej jej brat - pastor. W drodze zostaje napadnięta przez Siuxów, którzy jednak pozwalają jej odjechać. Niedługo po ślubie kobieta wraz ze swoją przyjaciółką, Sarah White, zostaje uprowadzona przez to samo plemię Indian. Zostają one zabrane do wioski indiańskiej. Sarah buntuje się przeciwko temu, zaś ona szybko przystosowuje się do nowej sytuacji. Uczy się języka, zachowania i podstawowych obowiązków Indian. Między nią a krewnym wodza, młodym Tokalah, rodzi się uczucie. Początkowo Anna broni się przed nim lecz w końcu ulega. Nie chcąc przyznać się przed Sarah do miłości, godzi się na planowaną przez towarzyszkę ucieczkę, która kończy się niepowodzeniem. Tymczasem mąż Anny organizuje poszukiwania kobiet z udziałem armii. Wioska Indian zostaje odnaleziona. W wyniku ultimatum postawionego wodzowi przez dowódcę armii. Anna i jej towarzyszka wracają do miasteczka. Niedługo po tym Anna zdaje sobie jednak sprawę że Tokalah jest miłością jej życia i wczesnym rankiem kiedy jej mąż jeszcze śpi ucieka do Indian.

Wybierz Hosting

Jeśli powyższy film narusza Twoje prawa autorskie powiadom nas o tym. Pamiętaj jednak że żadne filmy nie są umieszczone na naszych serwerach. Aby usunąć dany materiał z sieci należy się skontaktować z administracją powyższych hostingów.